درباره ما2019-04-22T13:24:50+03:30
About us

گسترش ماشین نیکان


شرکت گسترش ماشین نیکان مفتخر است که از سالیان دور با بهره گیری از مدیرانی مدبر و پرسنل پرتلاش و با دانش در حوزه ماشین آلات کشاورزی خدمتگزار و همراه کشاورزان عزیز کشورمان بوده و همواره تلاش نموده  است با تأمین ماشین آلات با کیفیت بالا و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب رضایت مشتریان خود را جلب نماید. اهداف و سیاستهای شرکت همواره بر این موضوع استوار بوده است که ماشین آلات کشاورزی با توانایی بالا و کیفیت مطلوب به حوزه مکانیزاسیون کشاورزی کشور تزریق تا هرچه بهتر در توسعه کشاورزی کشورمان سهمی هر چند اندک ایفا نماید.

این شرکت با هدف توسعه مکانیزاسیون برنج نسبت به تأمین و واردات کمباین برداشت برنج اقدام نمود و توانست با ارائه خدمات پس از فروش مناسب سهم ویژه ای از بازار این محصول را بخود اختصاص دهد تا حدی که نام این شرکت با محصول کمباین برنج GM در سطح کشور شناخته می شود. همچنین ماشین آلات دیگر مکانیزاسیون برنج از جمله نشاکار چهار ردیفه و شش ردیفه سوار شونده نیز به محصولات این شرکت اضافه گردید.

مدیریت شرکت با هدف استفاده از ظرفیتها، توانمندی و تجربیات جندین ساله خود در تامین ماشین آلات کشاورزی و مشارکت در مکانیزاسیون بخش کشاورزی و تکمیل سبد محصولات خود و پس از تحقیق و مذاکره با برندهای مختلف خارجی در حال حاظر بعنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت فوتون لوول (FOTON LOVOL) در ایران می باشد و نسبت به تامین انواع تراکتورهای باغی، زراعی و شالی در توانهای مختلف اقدام نموده است. تراکتورها و کمباین GM این شرکت دارای استانداردهای جهانی تایید نوع یا همان ایمارک می باشند و موفق به دریافت تاییدیه و گواهی های لازم از مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی و سازمان ملی استاندارد گردیده است و همچنین شبکه خدمات پس از فروش این شرکت در سالهای مختلف مورد ارزیابی شرکت بازرس کیفیت و استاندارد ایران قرار گرفته است.